Design MöblerInred ute
1229706
Karl Erik Ekselius
(Sverige, 1914-1998)
Karl erik ekselius, trädgårdsstolar ett par 1900-talets andra hälft.

KARL ERIK EKSELIUS, trädgårdsstolar ett par 1900-talets andra hälft

Målad metall, sitthöjd 41 cm

Bruksslitage. Rostangrepp.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK