1229714
TRÄDGÅRDSSOFFA 1900-talets mitt
TrÄdgÅrdssoffa 1900-talets mitt.

Svatmålad metall och trä, längd 129, bredd 67, höjd 85 cm, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage. Senare målning. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK