Möbler ÖvrigtInred ute
1229717
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, 1900-tal.
TrÄdgÅrdsurnor, ett par, gjutjärn, 1900-tal.

Reliefdekor med fåglar och blomster. Höjd 33 cm, 33 x 34 cm.

Smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK