1229732
TRÄDGÅRDSFÅTÖLJ, 1900-talets mitt/andra hälft
TrÄdgÅrdsfÅtÖlj, 1900-talets mitt/andra hälft.

Vitmålad rotting och bambu, sitthöjd ca 34 cm

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK