Design MöblerInred ute
1229739
Ewa Stackelberg
(Sverige, Född 1955)
Elsa stackelberg, trädgårdsgrupp 5 dlr fri form 1900-talets andra hälft.

ELSA STACKELBERG, trädgårdsgrupp 5 dlr Fri Form 1900-talets andra hälft

Betsad furu, märkta med metalletikett, längd 142, bredd 80, höjd 65 cm, sitthöjd ca 42 cm, lösa dynor

Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK