1229740
TRÄDGÅRDSBORD 1900-talets mitt.
TrÄdgÅrdsbord 1900-talets mitt.

Underrede i metall. Träskiva. Längd 150 cm. Bredd 102 cm. Höjd 71 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Senare skiva

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK