Design MöblerInred ute
1229844
Ewa Stackelberg
(Sverige, Född 1955)
Elsa stackelberg, , trädgårdsgrupp 5 dlr fri form 1900-talets senare del.

ELSA STACKELBERG, , trädgårdsgrupp 5 dlr Fri Form 1900-talets senare del

Furu, lösa stoppade dynor, bordets längd 142, bredd 80, höjd 65 cm, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage. Avnött. Blekt. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
8 000 SEK