Möbler Trädgårdsmöbler
1229933
ARTHUR LINDQUIST, "A2", Karmstolar 1 par, Grythyttan 1950/60-tal.
Arthur lindquist, "a2", karmstolar 1 par, grythyttan 1950/60-tal.

Bemålad metall och bemålat och betsat trä, höjd 90, sitthöjd 45 cm, bredd 66 cm.

Bruksslitage. Rostangrepp. Färgbortfall. Fläckar. Repor. Märken. En stol saknar en sittbräda.

Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Slutpris
2 600
248
279
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
29 jun 18:39
2 600 SEK
29 jun 18:33
2 400 SEK
29 jun 18:20
2 200 SEK
29 jun 17:38
2 000 SEK
28 jun 23:08
1 900 SEK