Design MöblerInred ute
1230622
FÅTÖLJ, rotting, möjligen Danmark, 1900-talets mitt.
FÅtÖlj, rotting, möjligen danmark, 1900-talets mitt.

Rotting. Sitthöjd ca 25 cm. Bredd 92, höjd 98 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre torrsprickor.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK