1230819
BORD, Byarums Bruk, 2000-tal.
Bord, byarums bruk, 2000-tal.
Bord, byarums bruk, 2000-tal.

Lackerad aluminium. Tredelad pelarfot. Märkt. Längd 69. Bredd 59. Höjd 73 cm.

Smärre slitage och färgbortfall.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK