Design MöblerInred ute
1230861
Carl Malmsten
(Sverige, 1888-1972)
Carl malmsten, trädgårdsgrupp, 5 delar, "bergshamra", 1900-talets andra hälft.

CARL MALMSTEN, trädgårdsgrupp, 5 delar, "Bergshamra", 1900-talets andra hälft.

Betsad. Fyra karmstolar och bord. Karmstolens sitthöjd ca 39 cm. Bordets diameter ca 110, höjd 69,5 cm.

Slitage. Smärre fläckar/märken.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
5 000 SEK