1231108
TRÄDGÅRDSFÅTÖLJER SAMT BORD, 1900-talets slut.
TrÄdgÅrdsfÅtÖljer samt bord, 1900-talets slut.

Stomme i bambu och rotting. Runt bord med glasskiva. Diameter 69 cm. Höjd 50 cm. Sitthöjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK