Design MöblerInred ute
1231242
ARTHUR LINDQVIST karmstolar 4 st samt stolar 2 st Grythyttan A2 1900-talets mitt
Arthur lindqvist karmstolar 4 st samt stolar 2 st grythyttan a2 1900-talets mitt.

Stomme av lackerad metall, sits av trä, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage. Senare målning. Renoverad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
6 000 SEK