1231385
SOFFA SAMT BORD, 1900-talets andra hälft.
Soffa samt bord, 1900-talets andra hälft.

Rotting. Soffans längd 135, höjd 82, bredd 60, sitthöjd 40 cm. Bordets längd 84, djup 66, höjd 42 cm.

Slitage. Märken. Skador på rotting.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
3 000 SEK