1231930
HÅRGARNSMATTOR, 3 st, Finland 1930-tal.
HÅrgarnsmattor, 3 st, finland 1930-tal.

a) 240x60 cm. b) 255x60 cm. c) 440x60 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Skadade fransar. Ojämn form.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
300 EUR