Design MöblerInred ute
1231942
FOLKE BENSOW, "Parkbänk n:r 2", Näfveqvarns bruk, 1900-tal.
Folke bensow, "parkbänk n:r 2", näfveqvarns bruk, 1900-tal.

Gavlar av svartmålat järn med träribbor. Sitthöjd 42, längd 101 cm.

Slitage.

Utropspris
5 000 SEK