Design ÖvrigtInred ute
1232322
PICKNICKLÅDA, teak, Nissen Denmark, 1960-tal.
PicknicklÅda, teak, nissen denmark, 1960-tal.

Ishink med lock and två fackor. 60 x 22, höjd 14,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Utropspris
250 EUR