1232367
TRÄDGÅRDSSOFFA OCH FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
TrÄdgÅrdssoffa och fÅtÖlj, 1900-talets mitt.

Soffa och karmstol av trä och stålrör. Längd 55-156, höjd 85-92, sitthöjd 45 cm.

Slitage. Torrsprickor. Skador. Rostangrepp. Färgbortfall. Fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK