Möbler StolarInred ute
1232468
STOLAR 10 st 1900-talets första hälft Rumänien
Stolar 10 st 1900-talets första hälft rumänien.

Betsat böjträ, sitthöjd ca 46 cm

Fläckar. Repor. Nagg. Märken. Smärre slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK