Möbler StolarInred ute
1232696
KARMSTOLAR 6 st 1900-talets senare del
Karmstolar 6 st 1900-talets senare del.

Stomme av metall, fast stoppad sits, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage. Rostangrepp. Smärre slitage. Fläckar. Repor. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
6 000 SEK