Möbler BordInred ute
1232789
TRÄDGÅRDSMÖBEL 4 dlr 'Suffolk' Teak Trading 1900-talets senare del
TrÄdgÅrdsmÖbel 4 dlr 'suffolk' teak trading 1900-talets senare del.

teak, bordets längd 155, bredd 70, höjd 76 cm, soffans längd 183, bredd 69, höjd ca 90 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK