Möbler BordInred ute
1233020
FÅTÖLJER 5 st, SOFFBORD, 1980-tal.
FÅtÖljer 5 st, soffbord, 1980-tal.

Stomme av rotting. Lösa stoppade textilklädda kuddar. Rund bordsskiva av bok. Sitthöjd 40, bredd 69, diameter 115, höjd 55 cm.

Smärre slitage. Fläckar.

Utropspris
4 000 SEK