1233419
PARKBÄNK, PARKBÄNK, Klafreströms Bruk, 1900-tal
ParkbÄnk, parkbÄnk, klafreströms bruk, 1900-tal.

Gavlar i gjutjärn. Ribbor. Längd 162 cm. Sitthöjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK