1233834
VILSTOL/SOLSTOL, 1900-talets början.
Vilstol/solstol, 1900-talets början.

Stommen av videkvistar. Sits och armlän i rotting. Justerbar lutning. Total bredd 70 cm. Längd ca 180 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lackytan med slitage.

Utropspris
300 EUR