Möbler StolarInred ute
1234301
KORGSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Korgstolar, ett par, 1900-talets andra hälft.

Bambu. Sitthöjd 34 cm.

Slitage. Torrsprickor. Smärre skador.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK