1234363
TRÄDGÅRDSSTOL, Bjärnum, 1900-talets mitt
TrÄdgÅrdsstol, bjärnum, 1900-talets mitt.

Stomme av målat järn. Träribbor. Sitthöjd ca 30 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre rostangrepp. Senare målning.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
6 000 SEK