1235769
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige)
Hans-agne jakobsson, blombord, markaryd, 1900-talets mitt.

HANS-AGNE JAKOBSSON, blombord, Markaryd, 1900-talets mitt.

Benställning svart metall. Kopparlåda. Längd 72 cm. Bredd 23 cm. Höjd 64 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK