1243889
Gunnar Uotila
(Finland, 1913-1997)
Gunnar uotila, träskulptur, signerad och daterad -71.

GUNNAR UOTILA, träskulptur, signerad och daterad -71.

Flickhuvud, höjd 24 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
250 EUR