1245844
LJUSAMPEL, 18/1900-tal.
Ljusampel, 18/1900-tal.
Ljusampel, 18/1900-tal.
Ljusampel, 18/1900-tal.
Ljusampel, 18/1900-tal.

Sammansatt ampel av glas och mässing. För tre ljus. Diameter 40 cm.

Kompletterad. Omarbetad. Nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
175
208
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
22 jul 13:05
1 800 SEK
18 jul 15:29
1 100 SEK
16 jul 20:11
1 000 SEK