Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1052779
EDWARD BARBER & JAY OSGERBY, "Wood table" för Vitra
Edward barber & jay osgerby, "wood table" för vitra.

Rökt oljad ek. Längd 260 cm, djup 90 cm och höjd 74 cm.

smärre repor och slitage Märken. Slitage.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Utropspris
12 000 SEK