Tre generationers samlande

51 föremål
EUGENE LAMI, gouache & akvarell.

Utropspris
4 000 SEK
SOPHIE ADLERSPARRE, olja på duk.

Utropspris
3 000 SEK
OLOF SÖDERMARK, Olja på duk.

Utropspris
25 000 SEK