Konst Grafik
1224963
Ulf Wahlberg
(1938-2014)
Ulf wahlberg, färglitografi, 2000, signerad 93/280.

ULF WAHLBERG, färglitografi, 2000, signerad 93/280.

"Landskap med bilar". P. 36 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T26
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 22 timmar
650
62
69
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
28 maj 22:18
650 SEK
28 maj 15:38
500 SEK