1180478
VÄGGSKÅP, 1900-talet andra hälft.
VÄggskÅp, 1900-talet andra hälft.

Väggskåp av mahogny med glassdörrar och belysning. Bredd 47, djup 21,5, höjd 90 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage. Hyllplan saknas.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
1 500 SEK