1180492
ARMBANDSUR OCH FICKUR, FIFA
Armbandsur och fickur, fifa.
Armbandsur och fickur, fifa.
Armbandsur och fickur, fifa.
Armbandsur och fickur, fifa.
Armbandsur och fickur, fifa.
Armbandsur och fickur, fifa.

FICKUR, Fifa, stål, manuell, "FIFA WORLD CUP, Germany 2006", Limiterad och numrerad 87/100

ARMBANDSUR, FIFA (Hanowa), Quartz, box.

Ej funktionstestade

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Utropspris
1 500 SEK