1210078
FIGURIN, Porslin, Herend, Ungern, 1900-tal.
Figurin, porslin, herend, ungern, 1900-tal.

Två män i traditionella kläder. Höjd 23 cm.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
1 500 SEK