1212302
FIGURIN, Lladro, glaserat stengods
Figurin, lladro, glaserat stengods.

Man i FC Barcelonas ställ. Numrerad 0131. Höjd 31 cm.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK