1217282
SKULPTURER, 3 st, glas och metall
Skulpturer, 3 st, glas och metall.

"UEFA Intertoto cup", höjd 19 cm.
"UEFA Executive committee meeting Ljubljana, Slovenia 4/5 October 2006". Höjd 21 cm.
"Roma 16 dicembre 1998". Höjd 4 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK