1220396
BULGARI, Kaviarskål, sterling silver, Italien
Bulgari, kaviarskål, sterling silver, italien.

Löstagbar glasinsats. Bär dedikation "Lennart e Lola 5 Novembre 2004" Höjd 10 cm, diameter 15 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK