1220397
Håbes Atelje Ab, skål, sterling silver, Göteborg 1961.
Håbes atelje ab, skål, sterling silver, göteborg 1961.

Gravyr "Forshaga 1981-06-04", diameter 20 cm, höjd 11 cm. Vikt 572 gram.

Smärre slitage. Senare gravyr.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK