1220402
Håbes Atelje Ab, fat, sterling silver, Göteborg 1976.
Håbes atelje ab, fat, sterling silver, göteborg 1976.

Gravyr "Lennart Johansson 5/11 1979 Forshaga". Hamrad yta, på rund fot, diameter 25 cm. Vikt 692 gram.

Smärre slitage. Repor. Senare gravyr.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK