1220406
SKÅL, silver 800. 1900-talets andra hälft.
SkÅl, silver 800. 1900-talets andra hälft.

Gravyr "Mr Lennart Johansson Italia '90", diameter 19, höjd 5,5 cm. Vikt 310 gram.

Smärre slitage. Senare gravyr.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK