1220407
FAT, 4 st samt 1 fodral, nysilver, 2000-tal
Fat, 4 st samt 1 fodral, nysilver, 2000-tal.

Samtliga med dediaktion. Exempelvis "The FA", "Juventus", "UEFA EUROPA LEAGUE". Längd 16-29 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK