1220414
SKULPTUR, SKÅL SAMT STOP, vitmetall
Skulptur, skÅl samt stop, vitmetall.

Samtliga med dedikation. Bland annat "Champions league", "Mallorca-Lazio", "Real Madrid". Höjd 6-23 cm.

Ställvis slitage.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
1 500 SEK