1220419
ASK MED LOCK, 2 st, silver 800. 1900-talets andra hälft.
Ask med lock, 2 st, silver 800. 1900-talets andra hälft.

Locken med gravyr "Juventus Football Cup" samt "Juventus F.C. 1897 Finale Champions League 1996/97 B.V Borussia 09 e.V- - Jeventus F.C. München 28.5 1997". Diameter 13-17 cm. Total vikt 577 gram.

Smärre slitage. Senare gravyr.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK