1220422
LACKASKAR, 6 st, Ryssland, 2000-tal
Lackaskar, 6 st, ryssland, 2000-tal.

Svartlackerade med tryckt samt handmålad polykrom dekor. Längd 10-28 cm.

Ställvis slitage. Krackelyr.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
1 500 SEK