1220423
LJUSSTAKAR, ett par, nysilver.
Ljusstakar, ett par, nysilver.

Den ena med plakett under "Ángel Maria Villar Llona 25 Aniversario Real Federación Española de Fútbol Bilbao 11 de diciembre de 2013". Höjd 33 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
1 500 SEK