1220435
KARAFF SAMT SKÅLFAT, Nysilver, 1900-talets andra hälft
Karaff samt skÅlfat, nysilver, 1900-talets andra hälft.

Vrider dekor. Karaff med lock. Höjd 32 cm, Fat diameter 30 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
1 500 SEK