1228558
MANSCHETTKNAPPAR, ett par, 18 k guld, vikt ca 16 g
Manschettknappar, ett par, 18 k guld, vikt ca 16 g.

"UEFA", diameter 1,7 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 000 SEK