1228831
FICKUR, 14K, 46 mm
Fickur, 14k, 46 mm.
Fickur, 14k, 46 mm.
Fickur, 14k, 46 mm.

vikt ca 70 gram, ca 1900

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Proveniens

Lennart Johanssons samling sportmemorabilia

Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Utropspris
2 500 SEK