1206737
YTTERFODER, mässing, 1800-tal.
Ytterfoder, mässing, 1800-tal.

Dekor av keruber. Ringhänklar med lejonmaskaroner. På tre ben. Höjd 36 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ett ben lagat. Bucklor. Insidan anlupen.

Utropspris
2 500 SEK